MOJE BLOGOWANIE

NIE TYLKO O MICHAELU...
...Jeśli przychodzisz na świat, wiedząc, że jesteś kochany i opuszczasz go z tą samą świadomością, wszystko z czym w międzyczasie przyszło ci się zmierzyć - jest do pokonania. (Michael Jackson- Oxford 2001)

Ten blog nie mógłby powstać, gdyby nie miłość i zaangażowanie rzeszy fanów, którzy tłumaczą teksty o Michaelu Jacksonie na licznych portalach, poświęconych Królowi Popu.
Szczególne wyrazy uznania kieruję do zespołu tłumaczy: Ola, Anialim, Kora, Bea, Kato, Agnieszka, Butterfly26, Felicia M, Phi, Speed Demon, Tiffani, Ioretta, Marta, Nat, Bettima, Marta, Nat.
Specjalne podziękowania dla oddanych Fanek z Internetowej Bazy Tłumaczeń MJTranslate, oraz michaeljacksontruelove.
Gdyby nie WY, moja wiedza na temat Michaela byłaby niepełna i znacznie ograniczona.
Wszystkie zdjęcia oraz materiały filmowe znalezione i udostępnione z sieci.

Translate

czwartek, 6 grudnia 2012

Pomoc dla Madzi


Wojownicza Ksena
BLO

Poznaj Madzię :)
Kliknij TU
oraz
w skarbonkę
[prawa, górna strona]
Nibylandii Michaela Jacksona

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4 komentarze:

 1. Też uważam, że to był lincz na Michaelu Jacksonie.Smutne, ale cieszę się, że o tym piszesz Michaelinko.Pozdrawiam Cię i pakuj się, pakuj do Berlina:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Viki... miło Cie widzieć:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Juko, nawet nie wiesz jak jestem już zakręcona w związku z wyjazdem i ze zbliżającymi się świętami... i oczywiście pakuję się już od dawna...;)
  Do zobaczenia niebawem :)))

  OdpowiedzUsuń