MOJE BLOGOWANIE

NIE TYLKO O MICHAELU...
...Jeśli przychodzisz na świat, wiedząc, że jesteś kochany i opuszczasz go z tą samą świadomością, wszystko z czym w międzyczasie przyszło ci się zmierzyć - jest do pokonania. (Michael Jackson- Oxford 2001)

Ten blog nie mógłby powstać, gdyby nie miłość i zaangażowanie rzeszy fanów, którzy tłumaczą teksty o Michaelu Jacksonie na licznych portalach, poświęconych Królowi Popu.
Szczególne wyrazy uznania kieruję do zespołu tłumaczy: Ola, Anialim, Kora, Bea, Kato, Agnieszka, Butterfly26, Felicia M, Phi, Speed Demon, Tiffani, Ioretta, Marta, Nat, Bettima, Marta, Nat.
Specjalne podziękowania dla oddanych Fanek z Internetowej Bazy Tłumaczeń MJTranslate, oraz michaeljacksontruelove.
Gdyby nie WY, moja wiedza na temat Michaela byłaby niepełna i znacznie ograniczona.
Wszystkie zdjęcia oraz materiały filmowe znalezione i udostępnione z sieci.

Translate

niedziela, 2 listopada 2014

News ........[edytowany]

Były okręgowy prokurator Santa Barbara County, Tom Sneddon zmarł właśnie na raka przeżywszy 72 lata.

Cierpiał na ciężką obsesję wobec Michaela Jacksona, którego bezskutecznie ścigał ponad dekadę.
Skompromitowany własną nieudolnością został zmuszony do rezygnacji z wygórowanych ambicji politycznych i przepłacił to wcześniejszą emeryturą

Pomimo braku dowodów i przegranego procesu w 2005 roku, zniszczył reputację Króla Popu, w konsekwencji przyczyniając się do jego przedwczesnej śmierci.
Jeśli jakaś sprawiedliwość istnieje powinno być i piekło i niebo, zatem szansa na spotkanie obu panów w tzw lepszym świecie na szczęście nie wchodzi w  rachubę.
Zatem spoczywaj w spokoju Michaelu Jacksonie ....... <3

I tylko tyle oraz aż tyle zachciało mi się napisać o T. Sneddonie z okazji udania się jego osoby na tamten świat.
Swego czasu Michael również odreagował.... "DS to zimny ​​facet!"
Teraz stało się to bezspornym faktem ;)
-------------------------------------------------- --------------------------------------

6 komentarzy:

 1. Wiem,że tak wiele złego zrobił Michael'owi, zniszczył Mu życie, jest winny tego,że troje dzieci zostalo bez taty,ale mimo wszystko nie potrafie powiedzieć,że cieszy mnie czyjaś śmierć..........Michaelino, czy nie wstawiłaś tekstu z translatora ? , bo coś nie tak ze składnią zdań :)


  Ben

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem co się stało???? absolutnie nie wstawiłam tekstu z translatora????? hmmmm...muszę sprawdzić...w brudnopisie było oki... juz to poprawiam...przepraszam wszystkich i dziękuje Ci Ben.

   Usuń
 2. Nie wiem co się stało????Wkradł się jakiś chochlik z bloggera...a .może duch TS?Tekst już poprawiony, chociaż pojęcia nie mam dlaczego wyglądał jak tłumaczony translatorem? Dziękuję Ben, dzięki Tobie przywróciłam jego właściwy format i zapewniam, że sama go wymyśliłam, tym bardziej,ze nie jest zbyt górnolotny....:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nikomu śmierci nie życzę, nawet ludziom, których szczerze za życia nie znosiłam...współczuję rodzinie, a on pewnie już rozumie swoje błędy. szkoda tylko , że on zmarł w należytym wieku, a Michael przedwcześnie...Only the good die young...
  pozdrawiam

  Annie Jackson

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również Annie,jednak na współczucie wobec tego człowieka nie mogę się zdobyć.
   Czuje niesmak wobec obelg tzw fanów, jakie wylewają się z internetu.
   Michael milczał, wyraził swoją wściekłość i bezsilność tylko raz.... jako artysta w powyższym utworze... z artystyczną klasą.
   Wstyd za takich fanów! Niczym nie różnią się od takiego Sneddona i jemu podobnych.... złość, nienawiść obsesja.
   Nie rozumieją, że Michael Jackson pierwszy byłby zniesmaczony takim zachowaniem,gdyby czytał te komentarze.

   Usuń
  2. Dokładnie kochana masz rację, również trenu o nim nie napiszę, bo nigdy go nie lubiłam, ale wszystko ma sowje granice, przede wszystkim po śmierci. Ubolewam nad tym, że ludzie uważają się za fanów Michaela jednocześnie czyniąc w ten sposób..to nie jego filozofia...Michael był świetnym przykładem na rozładowywanie złości. Nigdy nikogo wprost nie obraził , promował miłość, ale człowiek to człowiek, szczególnie tak nękany jak on ma prawo do wykrzyczenia...i to głównie zrobił w albumie HIStory, co nie zmienia faktu, że zrobił to z gracją i wyczuciem..a więc..odrobinę kultury ludzie!

   pozdrawiam kochana ;)
   Annie Jackson

   Usuń