MOJE BLOGOWANIE

NIE TYLKO O MICHAELU...
...Jeśli przychodzisz na świat, wiedząc, że jesteś kochany i opuszczasz go z tą samą świadomością, wszystko z czym w międzyczasie przyszło ci się zmierzyć - jest do pokonania. (Michael Jackson- Oxford 2001)

Ten blog nie mógłby powstać, gdyby nie miłość i zaangażowanie rzeszy fanów, którzy tłumaczą teksty o Michaelu Jacksonie na licznych portalach, poświęconych Królowi Popu.
Szczególne wyrazy uznania kieruję do zespołu tłumaczy: Ola, Anialim, Kora, Bea, Kato, Agnieszka, Butterfly26, Felicia M, Phi, Speed Demon, Tiffani, Ioretta, Marta, Nat, Bettima, Marta, Nat.
Specjalne podziękowania dla oddanych Fanek z Internetowej Bazy Tłumaczeń MJTranslate, oraz michaeljacksontruelove.
Gdyby nie WY, moja wiedza na temat Michaela byłaby niepełna i znacznie ograniczona.
Wszystkie zdjęcia oraz materiały filmowe znalezione i udostępnione z sieci.

Translate

czwartek, 16 lipca 2015

Wszystkim pomóc nie sposób ale pomagajmy - 6 mln PLN dla Kajtusia zebrane !!!

        

Kajtuś dziękuje :)))

-------------


        Kajtek - odmień los małego motylka
Maleńki, cierpiący chłopczyk potrzebuje pomocy Emotikon frown
https://www.siepomaga.pl/kajtekW tym roku wyrazy pamięci z okazji urodzin Michaela postanowiłam ograniczyć do wysłania na Forest Lawn skromnej, prywatnej kartki z osobistym przesłaniem... :(
Jestem pewna, że rezygnując tym razem z kwiatów i powiększając w ten sposób kwotę, jaką mogę przeznaczyć dwóm ciepiącym i potrzebującym pomocy istotom, pomagam także od Niego...Danusia ...
http://www.alivia.org.pl/skarbonka/danuta-zydczyk/w kwietniu odeszła nasza droga koleżanka Dorotka,
oddana fanka Michaela Jacksona 
lecz jej rodziny nie opuszcza nieszczęście..... :(

-------

Pamiętajmy jak pomagał Michael. 
W miarę naszych możliwości
naśladujmy Go,
oddając w ten sposób najcenniejszy hołd 
od Fana dla swojego Idola
-----------------------------


9 komentarzy:

 1. Pomagamy, jednak smutno,że nie można wszystkim... pytam, gdzie pomoc państwa dla każdego obywatela... jak człowiek dobrze się zastanowi, to gdyby nie fundacje, umierałoby o wiele wiecej naszych rodaków... nie rozumiem... u nas wielu chorych nie znajduje pomocy,a za granicą, niemożliwe staje sie możliwym... coś u nas jest nie tak, trzeba leczyć chore państwo.


  Ben

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż serce się raduje http://wyborcza.pl/1,75478,18377874,6-mln-zlotych-tyle-w-6-dni-zebrali-internauci-dla-chorego-kajtka.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza


  Ben

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby wszyscy potrzebujący mogli otrzymać pomoc tak szybko i sprawnie,... :) dlatego trzeba pomagać !

   Usuń
 3. Pomagajmy, jak tylko się da, w miarę naszych możliwości. Nic nie daj więcej szczęścia jak podarowanie go drugiej osobie. Michaelinko Twoja decyzja jest jak najbardziej wspaniała i trafiona w 10. Michael byłby dumny. Dużo zdrówka małemu aniołkowi.
  Pozdrawiam
  Annir Jackson

  OdpowiedzUsuń
 4. To wspaniałe, że jeszcze istnieją tacy którzy chcą pomagać bezinteresownie, Michael na pewno jest dumny! :)
  Można wiedzieć na jaki adres dokładnie wysyłałaś list? Bardzo mi zależy żeby również coś wysłać,a nie znam dokładnego adresu. Z góry bardzo Ci dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.pudelek.pl/artykul/94252/odtajniono_raport_policyjny_z_przeszukania_rezydencji_jacksona_stosy_mrocznej_pornografii_dzieciecej/ ciekawa jestem twojego zdania na ten temat..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę już nie mam siły na to wszystko.
   W Nibylandii znajduje się wiele postów w tym temacie, ponieważ sprawa wraca co jakiś czas jak bumerang. Teraz są to odtajnione rzekome raporty policyjne,a w ub roku były to rzekome akta FBI....kłamstwa! kłamstwa! i jeszcze raz kłamstwa!Już wc procesie, który zaważył na jego życiu i karierze . Natomiast prokurator TS, który rozpętał to piekło, przedstawiając w sadzie np jako dowód molestowania lalki w łóżku lub na schodach rezydencji Michaela, zdjęcia dzieci własnych i zaprzyjaźnionych (bratankowie, kuzyni, aktorzy dziecięcy) z dedykacją, dzieła sztuki,albumy, ksiązki, płyty, filmy rysunkowe, mnóstwo podarunków od fanów, manekiny, które kolekcjonował ...zoo w Neverland, w którym pracowali profesjonalni opiekunowie zwierząt i weterynarze oskarżenie przedstawiało jako znęcanie sie nad zwierzetami itp bzdury, które sędzia odzrzucił jako nie mające zwiazku ze sprawa...wszystkie te historie działy sie w 2003 roku!!! nastepnie zostały obalone przez sad a Michael uniewinniony. Teraz odgrzewa sie stare kotlety, a ludzie sądza,ze cos nowego zostało odkryte i ujawnione . Mamy juz oficjalne oswiadczenia policji, MJ Estate, Paris Jackson, prawnika MIchaela, który wygrał proces pana T.Messerau, rodziny fanów, ale to kopanie się z koniem...bratanek Michaela zapowiada proces , ale czy warto? doprawdy nie wiem...dołujace!
   Zajrzyje sobie na MJ Translate i poczytaj jak sprawy wygladaja...znajdziesz tam linki doróznych tekstów, które to wszystko wyjasniaja..jarówniez wstawiłam tam linki z tego bloga, gdzie wielokrotnie te tematy były poruszane i analizowane . Nie ma nic ponad to co zostało rozpatrzone przez sad w 2005 roku i uznane jako bezzasadne. Gdyby było inaczej Michael Jackson odsiadywałby dzisiaj 20 letni wyrok o ile by to przezył :(

   Usuń
  2. linki w powyzszym temacie:
   https://mojeblogowanie-michaelina.blogspot.com/2013/07/not-guilty-i-prawdziwe-akta-fbi.html

   Usuń
  3. linki cd: http://www.mjtranslate.com/pl/hyde_park_topics/show

   Usuń