MOJE BLOGOWANIE

NIE TYLKO O MICHAELU...
...Jeśli przychodzisz na świat, wiedząc, że jesteś kochany i opuszczasz go z tą samą świadomością, wszystko z czym w międzyczasie przyszło ci się zmierzyć - jest do pokonania. (Michael Jackson- Oxford 2001)

Ten blog nie mógłby powstać, gdyby nie miłość i zaangażowanie rzeszy fanów, którzy tłumaczą teksty o Michaelu Jacksonie na licznych portalach, poświęconych Królowi Popu.
Szczególne wyrazy uznania kieruję do zespołu tłumaczy: Ola, Anialim, Kora, Bea, Kato, Agnieszka, Butterfly26, Felicia M, Phi, Speed Demon, Tiffani, Ioretta, Marta, Nat, Bettima, Marta, Nat.
Specjalne podziękowania dla oddanych Fanek z Internetowej Bazy Tłumaczeń MJTranslate, oraz michaeljacksontruelove.
Gdyby nie WY, moja wiedza na temat Michaela byłaby niepełna i znacznie ograniczona.
Wszystkie zdjęcia oraz materiały filmowe znalezione i udostępnione z sieci.

Translate

sobota, 25 października 2014

Wspomina Oprah Winfrey.....

.... powspominajmy z nią
jak wypadłem? ....;) ------------------------------------pamiętam ;(
------------------------------------------------------------------------------


3 komentarze:

 1. Właśnie niedawno wspominałam, dosłownie kilka dni temu, oglądając po raz n-ty jeden z moich ulubionych wywiadów. Spektakularne wydarzenie, pierwszy taki wywiad, fantastyczny w moim mniemaniu, bo jeszcze nieprzesiąknięty tymi wstrętnymi zarzutami i całą sytuacją. Po prostu nieśmiały i wesoły Michael, opowiadający o nie zawsze wesołych sytuacjach :) Również pamiętam , powinien być zapamiętany, takim jakiego go tutaj widzieliśmy...i jak go widziała Oprah.
  Pozdrawiam czytelników mojego ulubionego bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki Annie:) uściski. dobrej nocki :)

   Usuń
 2. Pamiętam, że gdy oglądałam "odrzuty" z tego wywiadu, zaskoczył mnie umieszczony w centralnym miejscu nad łóżkiem Michaela portret Jezusa z gorejącym sercem...A może nie zaskoczył... Ściskam Cię Michaelino bardzo, bardzo mocno ;) k.

  OdpowiedzUsuń