MOJE BLOGOWANIE

NIE TYLKO O MICHAELU...
...Jeśli przychodzisz na świat, wiedząc, że jesteś kochany i opuszczasz go z tą samą świadomością, wszystko z czym w międzyczasie przyszło ci się zmierzyć - jest do pokonania. (Michael Jackson- Oxford 2001)

Ten blog nie mógłby powstać, gdyby nie miłość i zaangażowanie rzeszy fanów, którzy tłumaczą teksty o Michaelu Jacksonie na licznych portalach, poświęconych Królowi Popu.
Szczególne wyrazy uznania kieruję do zespołu tłumaczy: Ola, Anialim, Kora, Bea, Kato, Agnieszka, Butterfly26, Felicia M, Phi, Speed Demon, Tiffani, Ioretta, Marta, Nat, Bettima, Marta, Nat.
Specjalne podziękowania dla oddanych Fanek z Internetowej Bazy Tłumaczeń MJTranslate, oraz michaeljacksontruelove.
Gdyby nie WY, moja wiedza na temat Michaela byłaby niepełna i znacznie ograniczona.
Wszystkie zdjęcia oraz materiały filmowe znalezione i udostępnione z sieci.

Translate

sobota, 25 kwietnia 2015

Pamięć nie umiera nigdy...-----------------------------------------------------------------------------


2 komentarze:

 1. Kochana Michaelinko, dawno bardzo tu nie zaglądałam, więc tylko pod tym postem skomentuję wszystko, co mnie ominęło...znów kolejne oskarżenia w kierunku Michaela? bronić go będę, ile się da, ale ludzie nigdy tego nie zakończą...tylko nie rozumiem, ile można z tym walczyć..czy nie wszystko zostało już powiedziane? tracę wiarę w ludzkość, Niech ludzie zajmą się tymi, którzy naprawdę krzywdzą, tak jak ludzie, o których mówisz w kolejnym poście..którzy bestialsko decydują o życiu biednych dzieci, kto im daje pozwolenie na kontrolę ludzkiego życia?! dlaczego te biedne dzieci nie będą mogły dostrzec piękna tego świata, bo ktoś im na to nie pozwolił...to są dla mnie ludzie, którymi trzeba się zająć, na których trzeba skupić swoją nienawiść..na pewno nie jest nią Michael, który zrobiłby wszystko, by do takich sytuacji nie dopuścić..świat jest bez sensu moja kochana...ale Ty to widzisz, bo poruszasz tematy, które o tym świadczą...pisząc ten komentarz mamy już 26 tego kwietnia, mimo to pamiętam co dla nas znaczy data 25 każdego miesiąca, promyk nadziei, nasz dobry duch, najdroższy i jak widzę...do końca tego świata niedoceniony odszedł...mam nadzieję, że kiedyś ludzie zrozumieją komu należy się hołd, a komu dożywotnie potępienie,,mam wielką nadzieję..pozdrawiam kochana
  Annie Jackson

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Annie....;),
   Masz rację walka z tym całym szambem, jakie ciągle wylewa się w wiadomej sprawie jest beznadziejna.
   Zło dokonało się nieodwracalnie.
   Jestem zmęczona, ale ciągle tu jestem i będę...... :)
   Gorąco Cię pozdrawiam .... :<3

   Usuń