MOJE BLOGOWANIE

NIE TYLKO O MICHAELU...
...Jeśli przychodzisz na świat, wiedząc, że jesteś kochany i opuszczasz go z tą samą świadomością, wszystko z czym w międzyczasie przyszło ci się zmierzyć - jest do pokonania. (Michael Jackson- Oxford 2001)

Ten blog nie mógłby powstać, gdyby nie miłość i zaangażowanie rzeszy fanów, którzy tłumaczą teksty o Michaelu Jacksonie na licznych portalach, poświęconych Królowi Popu.
Szczególne wyrazy uznania kieruję do zespołu tłumaczy: Ola, Anialim, Kora, Bea, Kato, Agnieszka, Butterfly26, Felicia M, Phi, Speed Demon, Tiffani, Ioretta, Marta, Nat, Bettima, Marta, Nat.
Specjalne podziękowania dla oddanych Fanek z Internetowej Bazy Tłumaczeń MJTranslate, oraz michaeljacksontruelove.
Gdyby nie WY, moja wiedza na temat Michaela byłaby niepełna i znacznie ograniczona.
Wszystkie zdjęcia oraz materiały filmowe znalezione i udostępnione z sieci.

Translate

czwartek, 31 marca 2011

Bezsilność

Wczorajszy wyśmienity nastrój pękł jak bańka mydlana, kiedy zobaczyłam na pierwszej stronie Onetu zdjęcie Michaela w towarzystwie Romana Polańskiego -  lub odwrotnie, ilustrujące artykuł o intrygującym tytule. 
Co się dzieje w głowie pedofila

By zbytnio nie epatować odkrywczą treścią,  z obrzydzeniem przytoczę tylko dwa małe fragmenty:

"Pod względem klinicznym Roman Polański nie zostałby sklasyfikowany jako pedofil, ale w sensie prawnym co do jego winy nie było wątpliwości."
(przypomnę, że w tej sprawie żaden wyrok jeszcze nie zapadł, bo Polańskiego dotąd nie udało się postawić przed sądem)

"Jeśli chodzi natomiast o Michaela Jacksona  seksuolodzy są prawie pewni, że był pedofilem. Co jednak wcale nie musi oznaczać, że dopuszczał się czynów przestępczych"

Pani Halino Pilonis i redakcjo Onetu


Protestuję przeciwko podłym i kłamliwych oszczerstwom, szargającym dobre imię niewinnego człowieka!!!


Sąd Stanu Kalifornia 
Dla Okręgu Santa Barbara
Wydział w Santa Maria
Obywatele Stanu Kalifornia, powód
Przeciwko
Michaelowi Joe Jacksonowi, pozwany
Sprawa numer 1133603 


Zarzut 1 – wyrok
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu spisku, podniesionego w punkcie pierwszym Aktu Oskarżenia.
Data: 13 czerwca 2005, przewodniczący: #80

Zarzut 2 – wyrok
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu popełnienia czynu lubieżnego względem nieletniego dziecka, podniesionego w punkcie drugim Aktu Oskarżenia.
Data: 13 czerwca 2005, przewodniczący: #80

Zarzut 3 – wyrok
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu popełnienia czynu lubieżnego względem nieletniego dziecka, podniesionego w punkcie trzecim Aktu Oskarżenia.
Data: 13 czerwca 2005, przewodniczący: #80

Zarzut 4 – wyrok
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu popełnienia czynu lubieżnego względem nieletniego dziecka, podniesionego punkcie czwartym Aktu Oskarżenia.
Data: 10 czerwca 2005, przewodniczący: #80

Zarzut 5 – wyrok
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu popełnienia czynu lubieżnego względem nieletniego dziecka, podniesionego w punkcie piątym Aktu Oskarżenia.
Data: 10 czerwca 2005, przewodniczący: #80

Zarzut 6 – wyrok
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu próby popełnienia czynu lubieżnego względem nieletniego dziecka, podniesionego w punkcie szóstym Aktu Oskarżenia.
Data: 13 czerwca 2005, przewodniczący: #80

Zarzut 7 – wyrok ws. mniej poważnego wykroczenia
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu podania napoju alkoholowego osobie poniżej 21 roku życia, mniej poważnego wykroczenia podniesionego w punkcie siódmym Aktu Oskarżenia.
Data: 13 czerwca 2005, przewodniczący: #80

Zarzut 8 – wyrok
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu podania środka odurzającego w celu popełnienia przestępstwa, podniesionego w punkcie ósmym Aktu Oskarżenia.
Data: 13 czerwca 2005, przewodniczący: #80

Zarzut 9 – wyrok
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu podania środka odurzającego w celu popełnienia przestępstwa, podniesionego w punkcie dziewiątym Aktu Oskarżenia.
Data: 10 czerwca 2005, przewodniczący: #80

Zarzut 10 – wyrok
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu podania środka odurzającego w celu popełnienia przestępstwa, podniesionego w punkcie dziesiątym aktu oskarżenia.
Data: 13 czerwca 2005, przewodniczący: #80

Zarzut 11 – wyrok ws. mniej poważnego wykroczenia
My, przysięgli w powyższej sprawie, uznajemy Oskarżonego NIEWINNYM zarzutu podania napoju alkoholowego osobie poniżej 21 roku życia, mniej poważnego wykroczenia, podniesionego w punkcie dziesiątym Aktu Oskarżenia.

Data: 10 czerwca 2005, przewodniczący: #80
                                                  (Autor tłumaczenia: (anialim Translate MJ)            
***

Wśród  niezliczonej ilości komentarzy, jakie natychmiast ukazały się pod owym wiekopomnym dziełem, większość uczciwie i rzeczowo ukazuje sedno sprawy, a także odzwierciedla uczucia fanów i wszystkich porządnych ludzi, dlatego jeden z nich pozwalam sobie tutaj przytoczyć.

Szanowna Pani(Halina Pilonis), jacy to seksuolodzy twierdzą, że Michael Jackson był pedofilem? 
Proszę te"autorytety naukowe" wymienić z imienia i nazwiska. 
Czy oni go badali, czy tylko znali jego sprawę z prasy brukowej? 
Dlaczego ci seksuolodzy nie byli biegłymi na procesie Jacksona? 
Michael Jackson był wielkim artystą, ale przede wszystkim był człowiekiem (o czym zdaje się osoby wycierające sobie tyłek jego nazwiskiem tak jak Pani zapominają). 
Obowiązywały go i obowiązują takie same prawa jak innych. 
Wielka Ława przysięgłych nie znalazła dowodów jego winy, więc najwyższy czas, aby uszanować ten werdykt i raz na zawsze zaprzestać pisania Michael Jackson- pedofil w jednym zdaniu. 
Proszę najpierw zapoznać się ze szczegółami sprawy Jacksona, a dopiero potem zabierać głos w jego sprawie. 
Po co się Pani bierze za pisanie pseudo-naukowych artykułów, jeżeli nie ma Pani o tym zielonego pojęcia i w dodatku wykorzystuje Pani nazwisko nieżyjącego artysty, szargając jego pamięć, żeby tylko przyciągnąć uwagę do swoich "wypocin". 
Przeczytała Pani chociaż jeden wywiad z Jacksonem, zapoznała się Pani z jego twórczością (nie mam na myśli tylko Billie Jean czy Thrillera), poznała Pani jego filozofię życia? 
Chyba nie, więc na jakiej podstawie obrzuca go Pani błotem? Może ma Pani kompleksy i chce sobie w ten sposób poprawić samopoczucie? 
Ten człowiek wystarczająco dużo wycierpiał za życia, więc niech chociaż po śmierci Szanowna Pani oraz inni pseudo-dziennikarze dadzą mu spokój.
P.S. Wypadałoby przetłumaczyć ten artykuł na jęz. angielski i wysłać do Michael Jackson Estate. 

Jestem złaaaa, smutna i bezsilna !!

Z tego wszystkiego redagując dzisiejszego posta, skasowałam niechcący wczorajszy.
Specjalnie nie ma czego żałować, gdyż nie wnosił niczego szczególnego, a mój wiosenny nastrój diabli wzięli.
Pozdrawiam zatem niezmiennie:))) i ponownie zamieszczam ulubioną "muzę" ze wszystkich ulubionych, że tak pojadę młodzieżowy slangiem.;)

 Just Can't Stop Loving You - Nie Mogę Przestać Cię Kochać


 Just Can't Stop Loving You - 17 lat później na ostatniej próbie do This Is It

ehh..


.-------------------------------------------------------------------------------------------

1 komentarz:

  1. Ta "pedofilia" Michaela będzie się powtarzać w nieskończoność..

    OdpowiedzUsuń